Dilema mentálního dálnopisu – 1. repríza

Biodivadlo Napříč.cz uvádí po dlouhé odmlce představení Dilema mentálního dálnopisu, které bylo v loni na jaře nově nasazeno a uskutečnila se jen jeho premiéra!

Autor Ondřej S. Nečas si ve své hře klade otázku, zda se máme ve světě budoucím obávat vyspělých technologií a vědeckých poznatků. Co se stane, když nebudeme moci skrývat naše niterné myšlenky a touhy před ostatními? Co se stane, když mezi námi už nebudou žádná tajemství?

Otevřete oči a rozhlédněte se kolem sebe. Právě jsme se ocitli v příběhu, kde nadšenec do technologií profesor Houska touží po slávě a vědeckém uznání. V retro hávu jeho laboratoře se společně se svým asistentem Kňobou zabývají sofistikovanou distanční interakcí mezi organismy a sní o slávě a širokém vědeckém uznání.

Tvrdá práce přináší sladké koláče, zní stará pravda. Co však, když se s velkým objevem vyskytne i velká spousta starostí? Chceme vždy vědět, co si myslí nahluchlá domovnice? Chceme znát, co se honí hlavou dospívající dceři během interakce s pohledným novinářem?

A jaký vztah mají k lidem geneticky modifikované myši?
Kvantovou retro - scifi komedii uvede biodivadlo Napříč.cz 25. listopadu 2021 od 20:00 v Divadle Za hradbami v Brně.

Vstupné: 180 Kč / 150 Kč (snížené vstupné)
Rezervace: https://www.napric.cz/rezervace-vstupenek
Prodej na místě před představením.

Kdy: 

Čtvrtek, 25. Listopad 2021 - 20:00

Více informací: