Marcel Brož

Obrázek uživatele Marcel Brož

Funkce: 

rostlinář

*   Napříčil se roku 2009
@ rostlinar zavináč napric tečka cz
?   www.solvetheriddle.net

Přeje si být kontaktován, pokud:

  • hladina delta-9-tetrahydrocannabinolu ve vaší krvi klesne pod únosnou úroveň
  • máte nápad na zajímavou mobilní aplikaci
  • jste se do něj beznadějně zamilovala
  • pořádáte jakoukoliv párty

Rádoby realista, který doufá, že jednou nastane utopie. Uvědomuje si však velmi dobře zkaženost dnešního světa a svou zanedbatelnou velikost v nekonečném Vesmíru a tedy i tu zoufalou bezmoc ho ovlivnit - proto rád uniká do jiných realit. Prostředkem mu jsou počítačové hry a nejrůznější omamné látky. Z obou se postupem času vytvořily závislosti, z kterých té první se pomalu zbavuje, ale té druhé se v nejbližší době nehodlá vzdát.

Marcel Brož – Závod života
Závod života

Marcel Brož – Minifemini
Minifemini

Marcel Brož – Cooltourbus
Cooltourbus

Marcel Brož – Emodrink z Elsinoru
Emodrink z Elsinoru

Nemá rád činnosti (jako např. spánek nebo lidskou potřebu se vyprazdňovat), které člověka zbytečně zdržují od dělání něčeho užitečného nebo příjemného, proto tyto činnosti omezuje na minimum.

Za každých okolností rád poslouchá muziku a to převážně elektronickou. Nebrání se však žádnému hudebnímu stylu ani žánru, obzvlášť pokud je poslouchán v přátelské společnosti. Kromě hledání své životní lásky a zmíněných závislostí se věnuje ještě vývoji mobilních aplikací pro Android, což ho naplňuje pocitem, že také něco umí a dokáže. Znalosti této oblasti nabízené vysokou školou mu nestačily, proto se samostudiem vypracoval v profesionála, začal tento předmět na univerzitě vyučovat a při studiu také ve stejném oboru podnikat. 

Nevydařené rok trvající manželství ho přimělo ve vyšší míře požívat omamné látky. Díky tomu získal hodně nových přátel, jiný pohled na svět, vyhazov ze školy a několik záznamů v trestním rejstříku. Ve snaze změnit svůj život k lepšímu (a zároveň také jako útěk před zákonem) se odstěhoval do Londýna, kde ztratil všechny svoje doklady, takže se nyní nemůže vrátit. I přesto se jednou za čas nečekaně objeví na společenských akcích Napříč. V takovém případě se to vždy zvrhne v několikadenní nonstop trvající nespoutanou zábavu, kvůli čemuž ho někteří členové nemají rádi. Ostatní ho ze stejného důvodu milují.

Obdivuje většinu komiksových hrdinů a (hned po teleportu a možnosti ukládat a načítat si život) by si přál stát se jedním z nich. Jeho životní styl však naznačuje, že by z něho byl spíše sympatický záporák.

Projekty...

... do kterých se nechal jako herec zatáhnout:

Shake it, baby! You wanna dance?